за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
Код на производ: DZ0855-231
NIKE

NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R

Код на производ: DZ0855-231
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
NIKE NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R
Маица со долги ракави
NIKE NIKE PSG YNK DF STRK DRILLTOP K 3R