за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
Код на производ: IJ0286
adidas

adidas DON

Код на производ: IJ0286
Код на производителот: ELO87
Фрлајте ја топката како Донован Мичел во машкиот кошаркарски шорц на adidas DON. Изработен е од мека мрежеста ткаенина која ви овозможува слободно и удобно да се движите на и надвор од подот. Превртете го ременот за да ја откриете мантрата на Спида, „одлучност над негативноста“, за малку дополнителна мотивација. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Мрежеста ткаенина Еластичен прилагодлив појас.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Фрлајте ја топката како Донован Мичел во машкиот кошаркарски шорц на adidas DON. Изработен е од мека мрежеста ткаенина која ви овозможува слободно и удобно да се движите на и надвор од подот. Превртете го ременот за да ја откриете мантрата на Спида, „одлучност над негативноста“, за малку дополнителна мотивација. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Мрежеста ткаенина
 • Еластичен прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  adidas DON
  Шорцеви
  adidas DON