за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JOIN THE CLUB
NIKE JOIN THE CLUB
NIKE JOIN THE CLUB
NIKE JOIN THE CLUB
Код на производ: 36L035-P9N
NIKE

NIKE JOIN THE CLUB

Код на производ: 36L035-P9N
Растегливата ткаенина и дизајнот на еластичниот појас на детските хеланки за девојки Nike JOIN THE CLUB ја обезбедуваат удобноста и покривањето што ви треба за која било активност што ја сакате. Без разлика дали ги носите додека ги практикувате вашите танцови или вежбате во теретана, тие ќе ве одржуваат удобно во текот на целиот ден. Тие обезбедуваат добра покриеност, додека растегливата ткаенина се движи со вас и ви дава целосна слобода на движење. Принтот на Nike преку целите хеланки јасно кажува во кој бренд најмногу верувате. Тесниот крој ги носи и вашите Nike патики до израз. Спецификација: Детски хеланки за девојки Еластичен појас Nike принтна целата површина Машинско перење.
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 4 3-4г.
 • 5 4-5г.
 • 6 5-6г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Растегливата ткаенина и дизајнот на еластичниот појас на детските хеланки за девојки Nike JOIN THE CLUB ја обезбедуваат удобноста и покривањето што ви треба за која било активност што ја сакате. Без разлика дали ги носите додека ги практикувате вашите танцови или вежбате во теретана, тие ќе ве одржуваат удобно во текот на целиот ден. Тие обезбедуваат добра покриеност, додека растегливата ткаенина се движи со вас и ви дава целосна слобода на движење. Принтот на Nike преку целите хеланки јасно кажува во кој бренд најмногу верувате. Тесниот крој ги носи и вашите Nike патики до израз.
Спецификација:

 • Детски хеланки за девојки
 • Еластичен појас
 • Nike принтна целата површина
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  NIKE JOIN THE CLUB
  Хеланки
  NIKE JOIN THE CLUB