за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
Код на производ: 1361372-628
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Streaker

Код на производ: 1361372-628
Женската маичка за трчање Under Armour STREAKER е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. Ткаенината Under Armour Microthread ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност поудобна. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека продолжениот заден дел обезбедува слобода на движење и подобра покриеност. Флуоресцентните детали обезбедуваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка лесна за носење и спојување со остатокот од вашата гардероба. Спецификација: Женска маица за трчање Без ракави Мрежести панели Состав: 96% полиестер и 4% еластин.
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM SM
 • MD MD
 • LG LG
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женската маичка за трчање Under Armour STREAKER е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. Ткаенината Under Armour Microthread ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност поудобна. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека продолжениот заден дел обезбедува слобода на движење и подобра покриеност. Флуоресцентните детали обезбедуваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка лесна за носење и спојување со остатокот од вашата гардероба. Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Без ракави
 • Мрежести панели
 • Состав: 96% полиестер и 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  UNDER ARMOUR Streaker
  Маица без ракави
  UNDER ARMOUR Streaker