за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
Код на производ: 1369972-468
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED

Код на производ: 1369972-468
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
894 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • YMD YMD
  • YXL YXL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст Kids
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED
Градник
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR G CROSSBACK MID PRINTED