за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
Код на производ: FB5434-010
NIKE

NIKE Dri-FIT One

Код на производ: FB5434-010
Nike Dri-FIT One се долен дел женски тренерки. Облечете ги после тренинг во теретана или додека се релаксирате дома. Одвојте момент да се опуштите после напорна работа затоа што го заслужувате тоа. Меката ткаенина од која е направена тренерката ќе ви даде чувство на удобност и пријатност. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Во двата предни џебови можете да складирате основни ситници, додека еластичниот појас со врвки овозможува персонализирано вклопување. Спецификација: Женски тренерки Dri-FIT технологија Еластичен појас со врвки Предни џебови Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер.
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Dri-FIT One се долен дел женски тренерки. Облечете ги после тренинг во теретана или додека се релаксирате дома. Одвојте момент да се опуштите после напорна работа затоа што го заслужувате тоа. Меката ткаенина од која е направена тренерката ќе ви даде чувство на удобност и пријатност. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Во двата предни џебови можете да складирате основни ситници, додека еластичниот појас со врвки овозможува персонализирано вклопување.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен појас со врвки
 • Предни џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.073 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Dri-FIT One
  Долен дел тренерки
  NIKE Dri-FIT One