за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS
UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS
UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS
UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS
Код на производ: 1366374-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS

Код на производ: 1366374-001
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
956 ДЕН
Заштеда: 1.434 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • YXL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS
Хеланки
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA CG ARMOUR LEGGINGS