за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
adidas Power Aeroready 2-in-1
Код на производ: IL9449
adidas

adidas Power Aeroready 2-in-1

Код на производ: IL9449
Код на производителот: IKS04
adidas Power Aeroready 2-in-1 се шорцеви кои го олеснуваат вежбањето. Затворете ги очите и ќе имате енергија да ги поминете најтешките вежби. Овие аdidas шорцеви гарантираат дека ништо не ви стои на патот. Внатрешните шорцеви ги поддржуваат вашите мускули и имаат споени споеви за да го намалат триењето. Надворешните шорцеви се направени од еластична, сатенска ткаенина за едвај чувство што оди каде и да работите. Двата слоја имаат AEROREADI за да бидете суви и фокусирани на вашите цели. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Шорцеви за вежбање Нормален крој со тесни внатрешни хулахопки Високо еластичен струк Надворешни шорцеви: 93% рециклиран полиестер, 7% еластин сатен Внатрешни шорцеви: 85% рециклиран полиестер, 15% еластан преклопување AEROREADY технологија Надворешни шорцеви: странични процепи Внатрешни шорцеви: споени, валани шевови.
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Power Aeroready 2-in-1 се шорцеви кои го олеснуваат вежбањето. Затворете ги очите и ќе имате енергија да ги поминете најтешките вежби. Овие аdidas шорцеви гарантираат дека ништо не ви стои на патот. Внатрешните шорцеви ги поддржуваат вашите мускули и имаат споени споеви за да го намалат триењето. Надворешните шорцеви се направени од еластична, сатенска ткаенина за едвај чувство што оди каде и да работите. Двата слоја имаат AEROREADI за да бидете суви и фокусирани на вашите цели. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Шорцеви за вежбање
 • Нормален крој со тесни внатрешни хулахопки
 • Високо еластичен струк
 • Надворешни шорцеви: 93% рециклиран полиестер, 7% еластин сатен
 • Внатрешни шорцеви: 85% рециклиран полиестер, 15% еластан преклопување
 • AEROREADY технологија
 • Надворешни шорцеви: странични процепи
 • Внатрешни шорцеви: споени, валани шевови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.888 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Power Aeroready 2-in-1
  Шорцеви
  adidas Power Aeroready 2-in-1