за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
Код на производ: HZ6265
adidas

adidas TERREX MULTI

Код на производ: HZ6265
Код на производителот: CZ767
adidas TERREX MULTI женската outdoor маица со долги ракави е направена со технологија AEROREADY, која лесно и брзо ја отстранува потта од вашата кожа, правејќи ве суви и удобни при секој напор. Идеална како основен слој на гардероба, оваа маица е ваш сигурен сојузник за време на сите активности на отворено. Шевовите на рамената спречуваат триење под пакетот, а малку подолгиот заден раб додава покриеност каде што е потребно. Спецификација: Женска outdoor маица Regular fit Долги ракави ½ патент Исправена јака Продолжен заден раб AEROREADY технологија Рабови на рамената Рефлектирачки детали Состав: 100% рециклиран полиестер.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TERREX MULTI женската outdoor маица со долги ракави е направена со технологија AEROREADY, која лесно и брзо ја отстранува потта од вашата кожа, правејќи ве суви и удобни при секој напор. Идеална како основен слој на гардероба, оваа маица е ваш сигурен сојузник за време на сите активности на отворено. Шевовите на рамената спречуваат триење под пакетот, а малку подолгиот заден раб додава покриеност каде што е потребно.
Спецификација:

 • Женска outdoor маица
 • Regular fit
 • Долги ракави
 • ½ патент
 • Исправена јака
 • Продолжен заден раб
 • AEROREADY технологија
 • Рабови на рамената
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas TERREX MULTI
  Маица со долги ракави
  adidas TERREX MULTI