за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
Код на производ: 1375504-890
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR RFS MESH TANK

Код на производ: 1375504-890
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
1.495 ДЕН
Заштеда: 1.495 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR RFS MESH TANK
Маица
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR RFS MESH TANK