за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
Код на производ: IB3466
adidas

adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1

Код на производ: IB3466
Код на производителот: DKV98
Топло е во теретана, вежбањето е напорно, но не ви претставува проблем, бидејќи ги носите HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2- IN -1 adidas „два во едно“ шорцеви. Технологијата HEAT.RDY од која се направени овие шорцеви му овозможува на воздухот да поминува и го одржува чувството на свежина пред секоја серија. Внатрешните хеланки кои се интегрирани во шорцевите имаат тесен крој и обезбедуваат удобност при изведување на чучњеви и други тешки вежби. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Еластичен прилагодлив појас Надворешни шорцеви: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин Интегрирани кратки хеланки: 80% рециклиран најлон, 20% еластин Heat. RDY технологија Интегрирани хеланки Страничен џеб.
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Топло е во теретана, вежбањето е напорно, но не ви претставува проблем, бидејќи ги носите HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2- IN -1 adidas „два во едно“ шорцеви. Технологијата HEAT.RDY од која се направени овие шорцеви му овозможува на воздухот да поминува и го одржува чувството на свежина пред секоја серија. Внатрешните хеланки кои се интегрирани во шорцевите имаат тесен крој и обезбедуваат удобност при изведување на чучњеви и други тешки вежби. Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Надворешни шорцеви: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин
 • Интегрирани кратки хеланки: 80% рециклиран најлон, 20% еластин
 • Heat. RDY технологија
 • Интегрирани хеланки
 • Страничен џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1
  Шорцеви
  adidas HEAT.RDY HIIT ELEVATED TRAINING 2-IN-1