за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Liverpool FC Academy Pro
NIKE Liverpool FC Academy Pro
NIKE Liverpool FC Academy Pro
NIKE Liverpool FC Academy Pro
NIKE Liverpool FC Academy Pro
NIKE Liverpool FC Academy Pro
Код на производ: DJ8682-688
NIKE

NIKE Liverpool FC Academy Pro

Код на производ: DJ8682-688
Откако ќе ги совладате основите, подигнете ги своите вештини на следното ниво со детската фудбалска тренерка на Nike Liverpool FC Academy Pro за тинејџери. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Џебовите со патент ги чуваат вашите мали предмети безбедни. Удобното вклопување нуди слобода на движење, така што ништо не ви пречи во текот на играта. Овој производ е направен од 100% рециклирани полиестерски влакна. Спецификација: Standard fit Горен дел со затворање со патент Исправена јака Џебови со патент Еластичен појас на долниот дел Состав: 100% полиестер.
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 8-9г.
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Откако ќе ги совладате основите, подигнете ги своите вештини на следното ниво со детската фудбалска тренерка на Nike Liverpool FC Academy Pro за тинејџери. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Џебовите со патент ги чуваат вашите мали предмети безбедни. Удобното вклопување нуди слобода на движење, така што ништо не ви пречи во текот на играта. Овој производ е направен од 100% рециклирани полиестерски влакна.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Горен дел со затворање со патент
 • Исправена јака
 • Џебови со патент
 • Еластичен појас на долниот дел
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Liverpool FC Academy Pro
  Тренерка
  NIKE Liverpool FC Academy Pro