за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Код на производ: FB5484-620
NIKE

NIKE Pro

Код на производ: FB5484-620
Nike Pro се женски хеланки со среден струк, идеални за трчање, но и за други активности. Вежбањето е неограничено во овие храбри Nike Pro хеланки. Растегливата ткаенина и еластичниот појас го поддржуваат секое ваше движење, додека мрежестите панели на долниот дел од нозете обезбедуваат доволно проток на воздух. Затоа, продолжете да ги поместувате границите. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Еластицираната половина се прилепува за вашата кожа без штипкање, одржувајќи сè на своето место без ограничување на слободата на движење. Спецификација: Женски хеланки Должина 7/8 Средна длабочина на половината Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
3.390 ДЕН
3.390 ДЕН
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Pro се женски хеланки со среден струк, идеални за трчање, но и за други активности. Вежбањето е неограничено во овие храбри Nike Pro хеланки. Растегливата ткаенина и еластичниот појас го поддржуваат секое ваше движење, додека мрежестите панели на долниот дел од нозете обезбедуваат доволно проток на воздух. Затоа, продолжете да ги поместувате границите. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Еластицираната половина се прилепува за вашата кожа без штипкање, одржувајќи сè на своето место без ограничување на слободата на движење.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Должина 7/8
 • Средна длабочина на половината
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки FB5471-652
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Pro
  Хеланки
  NIKE Pro