за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
Код на производ: 1369766-593
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT

Код на производ: 1369766-593
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT
Шорцеви
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA FLY BY ELITE 3'' SHORT