за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
adidas YEAROUND
Код на производ: IB1131
adidas

adidas YEAROUND

Код на производ: IB1131
Код на производителот: MML38
adidas yearound soft shell околу годината се женски панталони наменети за активности на отворено. Без разлика дали планинарите или качувате, овие меки планински панталони на adidas ви овозможуваат да се движите со целосна слобода. Комбинацијата на мека обвивка и материјал за истегнување во четири насоки ја балансира топлината и издржливоста со флексибилност и прозрачност. Отстранлив систем за газа значи дека можете да пакувате или пакувате, сè за да одговара на временските услови. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски панталони Наменети за активности во природа Направени од 70% рециклирана содржина.
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas yearound soft shell околу годината се женски панталони наменети за активности на отворено. Без разлика дали планинарите или качувате, овие меки планински панталони на adidas ви овозможуваат да се движите со целосна слобода. Комбинацијата на мека обвивка и материјал за истегнување во четири насоки ја балансира топлината и издржливоста со флексибилност и прозрачност. Отстранлив систем за газа значи дека можете да пакувате или пакувате, сè за да одговара на временските услови. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски панталони
 • Наменети за активности во природа
 • Направени од 70% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas YEAROUND
  Панталони
  adidas YEAROUND