за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
CHAMPION COLOR BLOCK LST
Код на производ: 219951-KK001
CHAMPION

CHAMPION COLOR BLOCK LST

Код на производ: 219951-KK001
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.436 ДЕН
Заштеда: 254 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
745 ДЕН
Заштеда 50%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION CHAMPION COLOR BLOCK LST
Маица со долги ракави
CHAMPION CHAMPION COLOR BLOCK LST