за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Код на производ: FB4124-618
NIKE

NIKE Swoosh

Код на производ: FB4124-618
Nike Swoosh е женски спортски градник со средна поддршка. Не инспириравте да го редизајнираме нашиот класичен спортски градник Swoosh за да ги задоволи вашите потреби. Сошивме неверојатно меки влошки и создадовме полесни слоеви од ткаенина што дишат што повеќе се вклопуваат и се протегаат како втора кожа. Кажете му збогум на прилагодувањето на отстранливите влошки што се собираат по миењето. Зашиените влошки држат сè на своето место за да можете да дадете се од себе без да ви пречи, без разлика дали кревате тегови или трчате. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и удобни. Задните ремени го олеснуваат протокот на воздух во областите кои брзо се загреваат, додека мрежестата облога дише и лади. Спецификација: Женски спортски градник Dri-FIT технологија Средна поддршка Фиксирани влошки Состав: 72% полиестер, 28% еластин; Мрежа: 81% полиестер, 19% еластин; Задна ткаенина: 100% полиестер.
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Swoosh е женски спортски градник со средна поддршка. Не инспириравте да го редизајнираме нашиот класичен спортски градник Swoosh за да ги задоволи вашите потреби. Сошивме неверојатно меки влошки и создадовме полесни слоеви од ткаенина што дишат што повеќе се вклопуваат и се протегаат како втора кожа. Кажете му збогум на прилагодувањето на отстранливите влошки што се собираат по миењето. Зашиените влошки држат сè на своето место за да можете да дадете се од себе без да ви пречи, без разлика дали кревате тегови или трчате. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и удобни. Задните ремени го олеснуваат протокот на воздух во областите кои брзо се загреваат, додека мрежестата облога дише и лади.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Dri-FIT технологија
 • Средна поддршка
 • Фиксирани влошки
 • Состав: 72% полиестер, 28% еластин; Мрежа: 81% полиестер, 19% еластин; Задна ткаенина: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Градник DO6608-010
  2.274 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник CZ4441-011
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Swoosh
  Градник
  NIKE Swoosh