за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
Код на производ: 1363353-433
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Infinity

Код на производ: 1363353-433
Женскиот спортски градник Under Armour Infinity е погоден за многу спортски активности, без разлика дали возите велосипед, боксувате или вежбате во теретана. Направен е од малку растеглив материјал кој нуди добро вклопување и поддршка. Технологијата HeatGear® обезбедува дишливост и сувост на материјалот и на тој начин во голема мера придонесува за удобност при вежбање. Спецификација: Женски спортски градник Состав: 87% полиестер, 13% еластин Лого на Under Armour.
2.890 ДЕН
2.890 ДЕН
2.023 ДЕН
Заштеда: 867 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женскиот спортски градник Under Armour Infinity е погоден за многу спортски активности, без разлика дали возите велосипед, боксувате или вежбате во теретана. Направен е од малку растеглив материјал кој нуди добро вклопување и поддршка. Технологијата HeatGear® обезбедува дишливост и сувост на материјалот и на тој начин во голема мера придонесува за удобност при вежбање.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин
 • Лого на Under Armour

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Infinity
  Градник
  UNDER ARMOUR Infinity