за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
Код на производ: 1373764-002
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1

Код на производ: 1373764-002
Машките шорцеви за тренинг Under Armour Vanish 2 во 1 се направени од материјал кој најбрзо се суши. Исклучително лесни и издржливи, овие шорцеви дишат и брзо се сушат за да ја обезбедат потребната свежина за време на најинтензивните вежби. Вградените шорцеви за компресија обезбедуваат совршено покривање и поддршка. Перфорираните панели на надворешните шорцеви овозможуваат дополнителна вентилација. Материјалот за истегнување со четири насоки овозможува движење во секоја насока. Еластичниот појас нуди прилагодено вклопување. Спецификација: Вгради на вградени шорцеви: 15 cm Влошки на надворешните шорцеви: 17,8 cm Материјал растеглив со четири насоки Перфорирани панели Еластичен појас Состав: надворешни шорцеви: 100% полиестер; шорцеви за компресија: 84% полиестер, 16% еластин.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките шорцеви за тренинг Under Armour Vanish 2 во 1 се направени од материјал кој најбрзо се суши. Исклучително лесни и издржливи, овие шорцеви дишат и брзо се сушат за да ја обезбедат потребната свежина за време на најинтензивните вежби. Вградените шорцеви за компресија обезбедуваат совршено покривање и поддршка. Перфорираните панели на надворешните шорцеви овозможуваат дополнителна вентилација. Материјалот за истегнување со четири насоки овозможува движење во секоја насока. Еластичниот појас нуди прилагодено вклопување. Спецификација:

 • Вгради на вградени шорцеви: 15 cm
 • Влошки на надворешните шорцеви: 17,8 cm
 • Материјал растеглив со четири насоки
 • Перфорирани панели
 • Еластичен појас
 • Состав: надворешни шорцеви: 100% полиестер; шорцеви за компресија: 84% полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1
  Шорцеви
  UNDER ARMOUR Vanish Woven 2 in 1