за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
Код на производ: 1372650-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST

Код на производ: 1372650-001
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
6.153 ДЕН
Заштеда: 2.637 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST
Елек
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR ARMOUR DOWN 2.0 VEST