за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
UNDER ARMOUR Peak
Код на производ: 1376782-044
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Peak

Код на производ: 1376782-044
UNDER ARMOUR Peak се машки шорцеви за тренинг дизајниран да ви овозможи целосна мобилност. Ќе имате целосен опсег на движења без разлика колку е динамичен вашиот тренинг. Ткаенината од која е направена е лесна и еластична, така што нема да ја ограничи вашата слобода на движење. Еластичниот појас со внатрешни врвки овозможува добро вклопување и лесна персонализација. Ласерските перфорации на шорцевите се таму за да се зголеми можноста за дишење, а продолжената влошка овозможува подобра подвижност. Страничните џебови можат да сместат мали предмети, додека задниот џеб со патент може да собере некои од основните работи без кои не можете да живеете. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Странични џебови Strength Pocket™ Обликуван раб со странична вентилација Машинско перење Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.094 ДЕН
Заштеда: 1.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOUR Peak се машки шорцеви за тренинг дизајниран да ви овозможи целосна мобилност. Ќе имате целосен опсег на движења без разлика колку е динамичен вашиот тренинг. Ткаенината од која е направена е лесна и еластична, така што нема да ја ограничи вашата слобода на движење. Еластичниот појас со внатрешни врвки овозможува добро вклопување и лесна персонализација. Ласерските перфорации на шорцевите се таму за да се зголеми можноста за дишење, а продолжената влошка овозможува подобра подвижност. Страничните џебови можат да сместат мали предмети, додека задниот џеб со патент може да собере некои од основните работи без кои не можете да живеете.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Странични џебови
 • Strength Pocket™
 • Обликуван раб со странична вентилација
 • Машинско перење
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Peak
  Шорцеви
  UNDER ARMOUR Peak