за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
Код на производ: 1373590-002
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock Infinity

Код на производ: 1373590-002
Женскиот спортски градник Under Armor Project Rock Infinity припаѓа на колекцијата Project Rock, кој е направен да ги постави вашите граници и потоа да ги помести. Овој градник обезбедува стратешка поддршка, приспособена за активности со среден интензитет како што се возење велосипед, вежбање со тегови и бокс. Обликуваната едноделна полиуретанска основа обезбедува супериорна удобност и дополнителна покриеност. Мрежестите задни панели нудат дополнителна дишливост додека широката еластична долна лента е ултра мазна и мека. Ткаенината HeatGear® обезбедува супериорно чувство на адхезија на кожата, ја отстранува потта и многу брзо се суши. Спецификација: Средна поддршка HeatGear® ткаенина Обликувана едноделна полиуретанска основа Мрежести задни панели Широка еластична долна лента Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женскиот спортски градник Under Armor Project Rock Infinity припаѓа на колекцијата Project Rock, кој е направен да ги постави вашите граници и потоа да ги помести. Овој градник обезбедува стратешка поддршка, приспособена за активности со среден интензитет како што се возење велосипед, вежбање со тегови и бокс. Обликуваната едноделна полиуретанска основа обезбедува супериорна удобност и дополнителна покриеност. Мрежестите задни панели нудат дополнителна дишливост додека широката еластична долна лента е ултра мазна и мека. Ткаенината HeatGear® обезбедува супериорно чувство на адхезија на кожата, ја отстранува потта и многу брзо се суши. Спецификација:

 • Средна поддршка
 • HeatGear® ткаенина
 • Обликувана едноделна полиуретанска основа
 • Мрежести задни панели
 • Широка еластична долна лента
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Project Rock Infinity
  Градник
  UNDER ARMOUR Project Rock Infinity