за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
adidas VEST
Код на производ: IL6071
adidas

adidas VEST

Код на производ: IL6071
Код на производителот: HAX52
Кога ги правите вашите комбинации за студено време, започнете со детскиот елек lifestyle adidas VEST за тинејџери. Овој елек го одржува вашето тело топло, а вашиот стил разноврсен. Чистиот дизајн ви овозможува да го комбинирате со која било облека. Вградената изолација и водоотпорната завршница гарантираат дека сте подготвени за влажни, студени услови. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Постава Водоотпорна завршница.
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кога ги правите вашите комбинации за студено време, започнете со детскиот елек lifestyle adidas VEST за тинејџери. Овој елек го одржува вашето тело топло, а вашиот стил разноврсен. Чистиот дизајн ви овозможува да го комбинирате со која било облека. Вградената изолација и водоотпорната завршница гарантираат дека сте подготвени за влажни, студени услови. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Постава
 • Водоотпорна завршница

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas VEST
  Јакна
  adidas VEST