за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
Код на производ: 1351994-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Infinity

Код на производ: 1351994-100
Under Armour INFINITY е женски спортски градник кој обезбедува лесна поддршка, со подлога за дополнителна покриеност. Мека ткаенина, изработена од најмал материјал погоден за активни денови. Тркалезното деколте и мрежата во средината на грбот помагаат да тече воздухот во текот на целиот тренинг. Технологијата за брзо сушење ја контролира влагата и ви нуди свежина за време на сите активности. Можете да ги прилагодите широките ленти на рамо според вашите преференции за да можете да се фокусирате на вашиот тренинг колку што е можно повеќе. Копчето на задната страна овозможува дополнителен начин за прилагодување на градникот. Спецификација: Женски спортски градник Прилагодливи ремени Материјал за брзо сушење Завртете ја лентата на долната страна Копче на задната страна Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
2.154 ДЕН
Заштеда: 1.436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour INFINITY е женски спортски градник кој обезбедува лесна поддршка, со подлога за дополнителна покриеност. Мека ткаенина, изработена од најмал материјал погоден за активни денови. Тркалезното деколте и мрежата во средината на грбот помагаат да тече воздухот во текот на целиот тренинг. Технологијата за брзо сушење ја контролира влагата и ви нуди свежина за време на сите активности. Можете да ги прилагодите широките ленти на рамо според вашите преференции за да можете да се фокусирате на вашиот тренинг колку што е можно повеќе. Копчето на задната страна овозможува дополнителен начин за прилагодување на градникот. Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Прилагодливи ремени
 • Материјал за брзо сушење
 • Завртете ја лентата на долната страна
 • Копче на задната страна
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник 1377953-722
  1.914 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Градник 1363353-433
  1.734 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Infinity
  Градник
  UNDER ARMOUR Infinity