за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
Код на производ: IP2243
adidas

adidas COLORBLOCK

Код на производ: IP2243
Код на производителот: KLV71
adidas COLORBLOCK се машки lifestyle тренерки го прават уживањето во слободното време уште порелаксирано и поудобно. Едноставниот дизајн на оваа тренерка овозможува лесно комбинирање со вашите омилени парчиња облека. Заострениот крој овозможува релаксиран и лесен урбан стил и ги носи вашите adidas патики до израз. Направени од руно, во контакт со вашата кожа дава удобност и пријатност. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Доколку сакате квалитет, самодоверба и практичност при секој чекор, облечете ги овие функционални долен дел тренерки. Спецификација: Машки lifestyle тренерки Еластичен појас Тесен крој Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали Изработени од руно.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas COLORBLOCK се машки lifestyle тренерки го прават уживањето во слободното време уште порелаксирано и поудобно. Едноставниот дизајн на оваа тренерка овозможува лесно комбинирање со вашите омилени парчиња облека. Заострениот крој овозможува релаксиран и лесен урбан стил и ги носи вашите adidas патики до израз. Направени од руно, во контакт со вашата кожа дава удобност и пријатност. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Доколку сакате квалитет, самодоверба и практичност при секој чекор, облечете ги овие функционални долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Машки lifestyle тренерки
 • Еластичен појас
 • Тесен крој
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали
 • Изработени од руно

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas COLORBLOCK
  Долен дел тренерки
  adidas COLORBLOCK