за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
Код на производ: 1355914-782
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT

Код на производ: 1355914-782
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
2.154 ДЕН
Заштеда: 1.436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • MD M
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 1344552-001
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 1360939-001
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT
Шорцеви
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA MERIDIAN BIKE SHORT