за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Код на производ: 1373597-652
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Код на производ: 1373597-652
Женските хеланки за вежбање Under Armor Project Rock се дел од колекцијата Project Rock, изградени за да ги поставите вашите граници, а потоа да ги поместите. Оригиналната ткаенина HeatGear® е супер лесна, прозрачна и брзо се суши. Материјалот за истегнување со четири насоки се движи подобро во секоја насока и ви дава целосна слобода на движење. Високиот појас дава одлично вклопување и ги прави идеални за усогласување со пократка маичка. Страничниот џеб е идеален за вашиот мобилен телефон. Функционални хеланки кои ви овозможуваат да се фокусирате на вашата цел. Спецификација: Женски хеланки за тренинг HeatGear® ткаенина Материјал растеглив во четири насоки Висок појас Страничен џеб Внатрешен спој: 66 cm Состав: 87% полиестер и 13% еластин.
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
 • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските хеланки за вежбање Under Armor Project Rock се дел од колекцијата Project Rock, изградени за да ги поставите вашите граници, а потоа да ги поместите. Оригиналната ткаенина HeatGear® е супер лесна, прозрачна и брзо се суши. Материјалот за истегнување со четири насоки се движи подобро во секоја насока и ви дава целосна слобода на движење. Високиот појас дава одлично вклопување и ги прави идеални за усогласување со пократка маичка. Страничниот џеб е идеален за вашиот мобилен телефон. Функционални хеланки кои ви овозможуваат да се фокусирате на вашата цел.
Спецификација:

 • Женски хеланки за тренинг
 • HeatGear® ткаенина
 • Материјал растеглив во четири насоки
 • Висок појас
 • Страничен џеб
 • Внатрешен спој: 66 cm
 • Состав: 87% полиестер и 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Project Rock
  Хеланки
  UNDER ARMOUR Project Rock