за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
UNDER ARMOUR Infinity Mid
Код на производ: 1373854-781
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Infinity Mid

Код на производ: 1373854-781
Ја отфрливме традиционалната конструкција и вградивме облога со осум фигури во женскиот спортски градник Under Armour Infinity Mid, за порационализирано вклопување и многу полесно чувство што всушност работи со природното движење на вашето тело, наместо против него. Овој градник обезбедува стратешка поддршка за време на активности со умерен интензитет како што се возење велосипед, вежбање со тегови и бокс. Обликуваното, едноделно полиуретанско подножје нуди супериорна поддршка, удобност и покриеност. Материјалот лесно ја отстранува потта, одржувајќи ве суви и свежи до последната минута од тренингот. Спецификација: За активности со среден интензитет Ремени вкрстени одзади Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ја отфрливме традиционалната конструкција и вградивме облога со осум фигури во женскиот спортски градник Under Armour Infinity Mid, за порационализирано вклопување и многу полесно чувство што всушност работи со природното движење на вашето тело, наместо против него. Овој градник обезбедува стратешка поддршка за време на активности со умерен интензитет како што се возење велосипед, вежбање со тегови и бокс. Обликуваното, едноделно полиуретанско подножје нуди супериорна поддршка, удобност и покриеност. Материјалот лесно ја отстранува потта, одржувајќи ве суви и свежи до последната минута од тренингот.
Спецификација:

 • За активности со среден интензитет
 • Ремени вкрстени одзади
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Infinity Mid
  Градник
  UNDER ARMOUR Infinity Mid