за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
Код на производ: IJ6069
adidas

adidas 3-STRIPES

Код на производ: IJ6069
Код на производителот: DTU71
Без разлика дали се релаксирате после тренинг или одговарате на е-пошта, оваа тренерка ви овозможува удобност во класичен стил на аdidas. Направен од удобна мешавина од памук, ќе направи секогаш да се чувствувате удобно и топло. На горниот дел од тренерката има патент цела должина, подигната јака и еластични делови на рацете и околу половината. Долниот дел има еластичен појас, странични џебови и еластични делови на нозете. Овие тренерки носат класичен недооценен стил кој лесно се спојува со другите делови од вашата гардероба, па можете да уживате во шетањето низ градот со пријателите. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Машки тренерки - lifestyle Патент со целосна должина Еластични делови на ракавите и нозете Еластичен појас Странични џебови.
5.188 ДЕН
5.188 ДЕН
5.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL -
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без разлика дали се релаксирате после тренинг или одговарате на е-пошта, оваа тренерка ви овозможува удобност во класичен стил на аdidas. Направен од удобна мешавина од памук, ќе направи секогаш да се чувствувате удобно и топло. На горниот дел од тренерката има патент цела должина, подигната јака и еластични делови на рацете и околу половината. Долниот дел има еластичен појас, странични џебови и еластични делови на нозете. Овие тренерки носат класичен недооценен стил кој лесно се спојува со другите делови од вашата гардероба, па можете да уживате во шетањето низ градот со пријателите. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Патент со целосна должина
 • Еластични делови на ракавите и нозете
 • Еластичен појас
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas 3-STRIPES
  Тренерка
  adidas 3-STRIPES