за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
Код на производ: 1361468-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET

Код на производ: 1361468-001
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.194 ДЕН
Заштеда: 796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1378403-722
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1377314-722
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET
Маица
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA STREAKER SINGLET