за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
Код на производ: 1373591-558
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN

Код на производ: 1373591-558
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN
Хеланки
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR PJT ROCK MERIDIAN ANKL LGN