за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU
UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU
UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU
UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU
Код на производ: 1379007-433
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU

Код на производ: 1379007-433
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • YSM 9-10г.
  • YMD 11-12г.
  • YLG 13-14г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст Kids
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU
Дуксер
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR PJT RCK RVRSBL MESH TOP TG-BLU