за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
Код на производ: 1351981-006
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1

Код на производ: 1351981-006
Женските шорцеви за тренинг Under Armour Play Up 2-во-1 се основната гардероба што му е потребна на сите. Овие шорцеви 2 во 1 се направени од лесна ткаенина што ве одржува свежи во секое време. Уште повеќе ќе ви се допадне како изгледа и се чувствува. Меката, лесна плетена ткаенина на надворешниот слој обезбедува супериорна удобност и прозрачност, додека вградените, плетени шорцеви за компресија обезбедуваат немилосрдна покриеност и поддршка. Материјалот ја отстранува потта и се суши многу брзо, додека мрежестите панели обезбедуваат дополнителна дишливост. Спецификација: Конструкција 2 во 1 Влошки: 7,6 cm (внатрешни шорцеви); 14 см (надворешни шорцеви) Мрежести панели Предни џебови Еластичен појас Состав: 100% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските шорцеви за тренинг Under Armour Play Up 2-во-1 се основната гардероба што му е потребна на сите. Овие шорцеви 2 во 1 се направени од лесна ткаенина што ве одржува свежи во секое време. Уште повеќе ќе ви се допадне како изгледа и се чувствува. Меката, лесна плетена ткаенина на надворешниот слој обезбедува супериорна удобност и прозрачност, додека вградените, плетени шорцеви за компресија обезбедуваат немилосрдна покриеност и поддршка. Материјалот ја отстранува потта и се суши многу брзо, додека мрежестите панели обезбедуваат дополнителна дишливост.
Спецификација:

 • Конструкција 2 во 1
 • Влошки: 7,6 cm (внатрешни шорцеви); 14 см (надворешни шорцеви)
 • Мрежести панели
 • Предни џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 1355914-782
  2.154 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 1344552-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 1360939-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1
  Шорцеви
  UNDER ARMOUR Play Up 2-in-1