за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
Код на производ: 117326-GS030
CHAMPION

CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS

Код на производ: 117326-GS030
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.266 ДЕН
Заштеда: 224 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS
Хеланки
CHAMPION CHAMPION LADY CLASSIC LEGGINGS