за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
Код на производ: 219960-BS501
CHAMPION

CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS

Код на производ: 219960-BS501
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.371 ДЕН
Заштеда: 419 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS
Долен дел тренерки
CHAMPION CHAMPION CLASSIC LABEL RIB CUFF PANTS