за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Boxy and Bike Set
NIKE Boxy and Bike Set
NIKE Boxy and Bike Set
NIKE Boxy and Bike Set
NIKE Boxy and Bike Set
NIKE Boxy and Bike Set
Код на производ: 36K492-023
NIKE

NIKE Boxy and Bike Set

Код на производ: 36K492-023
BOXY AND BIKE SET е lifestyle сет, шорцеви и маичка за девојки. Маичката со кратки ракави е изработена од мека ткаенина од жерсеј. Нивниот широк крој овозможува опуштено и лесно чувство, додека шорцевите изработени од еластична ткаенина и со еластичен појас обезбедуваат целосна слобода на движење. Спецификација: Сет шорцеви и маичка за девојки - lifestyle Ребреста јака Лого на Nike на маицата и шорцеви Состав: 95% полиестер, 5% еластин Одржување: Машинско перење.
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
1.095 ДЕН
Заштеда: 1.095 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 5-6г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

BOXY AND BIKE SET е lifestyle сет, шорцеви и маичка за девојки. Маичката со кратки ракави е изработена од мека ткаенина од жерсеј. Нивниот широк крој овозможува опуштено и лесно чувство, додека шорцевите изработени од еластична ткаенина и со еластичен појас обезбедуваат целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Сет шорцеви и маичка за девојки - lifestyle
 • Ребреста јака
 • Лого на Nike на маицата и шорцеви
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Boxy and Bike Set
  Шорцеви и маица
  NIKE Boxy and Bike Set