за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
adidas YOGA 7/8 maternity
Код на производ: HY4159
adidas

adidas YOGA 7/8 maternity

Код на производ: HY4159
Код на производителот: ECO91
adidas YOGA 7/8 LEGGINGS се женски хеланки за трудници. Од поза на божица до поза на папучари, вдишете ги вашите пренатални јога движења во овие хеланки на adidas за трудници. Меката, лесна ткаенина им дава едвај чувство. Многу високиот струк има можност да се преклопува кога сте прегреани. Кројот со помалку шевови овозможува вклопување без никакво одвлекување на вниманието, а Aeroready е тука за да ја исфрли влагата и да обезбеди чувство на удобност, бидејќи веќе имате многу на ум. Спецификација: Женски хеланки за трудници Тесен крој и висок струк Растеглив појас со опција за преклопување Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин AEROREADY технологија.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas YOGA 7/8 LEGGINGS се женски хеланки за трудници. Од поза на божица до поза на папучари, вдишете ги вашите пренатални јога движења во овие хеланки на adidas за трудници. Меката, лесна ткаенина им дава едвај чувство. Многу високиот струк има можност да се преклопува кога сте прегреани. Кројот со помалку шевови овозможува вклопување без никакво одвлекување на вниманието, а Aeroready е тука за да ја исфрли влагата и да обезбеди чувство на удобност, бидејќи веќе имате многу на ум.
Спецификација:

 • Женски хеланки за трудници
 • Тесен крој и висок струк
 • Растеглив појас со опција за преклопување
 • Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин
 • AEROREADY технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas YOGA 7/8 maternity
  Хеланки
  adidas YOGA 7/8 maternity