за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Код на производ: FD2280-675
NIKE

NIKE Swoosh

Код на производ: FD2280-675
Nike Swoosh е спортски градник за тинејџерки. Подигнете ја раката ако стилот ви е важен. Ако барате мек спортски градник за поддршка, дојдовте на вистинското место. Неговиот дизајн со две лица е многу интересен. На едната страна се испечатени мали логоа на Swoosh, а од друга страна се големи. Во секој случај, можете добро да го комбинирате со вашите Nike Pro хеланки или шорцеви. Исклучително лесната и растеглива ткаенина со еластична лента обезбедува добро вклопување, додека малото деколте околу вратот обезбедува добра покриеност. Спецификација: Спортски градник за тинејџерки Две лица Лого на Swoosh Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M 11-12г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Swoosh е спортски градник за тинејџерки. Подигнете ја раката ако стилот ви е важен. Ако барате мек спортски градник за поддршка, дојдовте на вистинското место. Неговиот дизајн со две лица е многу интересен. На едната страна се испечатени мали логоа на Swoosh, а од друга страна се големи. Во секој случај, можете добро да го комбинирате со вашите Nike Pro хеланки или шорцеви. Исклучително лесната и растеглива ткаенина со еластична лента обезбедува добро вклопување, додека малото деколте околу вратот обезбедува добра покриеност.
Спецификација:

 • Спортски градник за тинејџерки
 • Две лица
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DZ2572-451
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DQ8927-085
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DM8432-010
  1.194 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Swoosh
  Градник
  NIKE Swoosh