за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
adidas HIIT BETTER
Код на производ: IB3469
adidas

adidas HIIT BETTER

Код на производ: IB3469
Код на производителот: DKV88
adidas HIIT BETTER се машки шорцеви за тренинг, дизајнирани да ви дадат максимална поддршка. Без разлика како се чувствувате кога ќе влезете во теретана, ќе ја напуштите салата со енергија со овие шорцеви на adidas. Еластичниот појас со шипка на половината овозможува лесна персонализација и ја зголемува удобноста. Дискретното лого на adidas јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Мрежеста ткаенина што дише и технологијата AEROREADY ве одржуваат суви и свежи. Направени од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Лого на adidas Состав: 100% рециклиран полиестер Еластичен појас со врвки AEROREADY технологија Предни џебови со патент.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas HIIT BETTER се машки шорцеви за тренинг, дизајнирани да ви дадат максимална поддршка. Без разлика како се чувствувате кога ќе влезете во теретана, ќе ја напуштите салата со енергија со овие шорцеви на adidas. Еластичниот појас со шипка на половината овозможува лесна персонализација и ја зголемува удобноста. Дискретното лого на adidas јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Мрежеста ткаенина што дише и технологијата AEROREADY ве одржуваат суви и свежи. Направени од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Лого на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Еластичен појас со врвки
 • AEROREADY технологија
 • Предни џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas HIIT BETTER
  Шорцеви
  adidas HIIT BETTER