за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
NIKE Dri-Fit One
Код на производ: FB5471-648
NIKE

NIKE Dri-Fit One

Код на производ: FB5471-648
Nike Dri-Fit One се женски хеланки со висок струк идеални за трчање и други активности. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Мрежестите панели на бутовите и листовите обезбедуваат доволно проток на воздух, додека растегливата лента обезбедува цврсто вклопување без штипкање или притискање. Серијата Nike One нуди удобност на која постојано ќе се враќате. Спецификација: Женски хеланки Должина 7/8 Висок струк Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 78% полиестер, 22% еластин.
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Dri-Fit One се женски хеланки со висок струк идеални за трчање и други активности. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Мрежестите панели на бутовите и листовите обезбедуваат доволно проток на воздух, додека растегливата лента обезбедува цврсто вклопување без штипкање или притискање. Серијата Nike One нуди удобност на која постојано ќе се враќате.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Должина 7/8
 • Висок струк
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 78% полиестер, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки FB5471-652
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Dri-Fit One
  Хеланки
  NIKE Dri-Fit One