за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
Код на производ: IL2880
adidas

adidas POWERIMPACT LUXE

Код на производ: IL2880
Код на производителот: NUH81
adidas Powerimpact Luxe спортски градник за тренинг обезбедува максимална поддршка. Дизајниран е да ги собере и поддржува мускулите на градите и грбот дури и за време на најинтензивните вежби. Од HIIT сесии, преку кардио вежби, до бокс и тимски спортови, ова спортско парче обезбедува чувство на ладење на кожата благодарение на технологијата Aeroready и ја остава сува. Дава чувство на компресија и има влошки кои може да се отстранат доколку е потребно. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски градник за тренинг Чувство на компресија Aeroready технологија Отстранливи влошки Состав: 73% рециклиран полиестер и 23% еластин.
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • SAC S
 • MAC S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Powerimpact Luxe спортски градник за тренинг обезбедува максимална поддршка. Дизајниран е да ги собере и поддржува мускулите на градите и грбот дури и за време на најинтензивните вежби. Од HIIT сесии, преку кардио вежби, до бокс и тимски спортови, ова спортско парче обезбедува чувство на ладење на кожата благодарение на технологијата Aeroready и ја остава сува. Дава чувство на компресија и има влошки кои може да се отстранат доколку е потребно. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски градник за тренинг
 • Чувство на компресија
 • Aeroready технологија
 • Отстранливи влошки
 • Состав: 73% рециклиран полиестер и 23% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas POWERIMPACT LUXE
  Градник
  adidas POWERIMPACT LUXE