за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
Код на производ: DB3263-010
NIKE

NIKE THE NIKE POLO DF 2.0

Код на производ: DB3263-010
3.690 ДЕН
3.690 ДЕН
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
NIKE NIKE THE NIKE POLO DF 2.0
Поло маица
NIKE NIKE THE NIKE POLO DF 2.0