за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
Код на производ: IM3402
adidas

adidas TECHFIT

Код на производ: IM3402
Код на производителот: IG435
adidas TECHFIT е машка маица за тренинг дизајнирана да ги поддржува вашите движења. Без разлика дали трчате на лента за трчање, на отворено или вежбате во теретана, оваа маица ќе ви помогне да ги надминете пречките. Маичката е со долги ракави со зајакната јака и логото на adidas. Абсорбента технологија AEROREADY ви помага да останете суви и свежи без разлика на интензитетот на тренингот. Techfit ви дава мазно чувство, нуди лесно вклопување на кожата и овозможува неограничено движење без оглед на тоа дали се потите. Спецификација: Машка маица за тренинг Мрежа на горниот дел од грбот AEROREADY технологија Цврсто вклопување Лого на adidas Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин.
2.288 ДЕН
2.288 ДЕН
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TECHFIT е машка маица за тренинг дизајнирана да ги поддржува вашите движења. Без разлика дали трчате на лента за трчање, на отворено или вежбате во теретана, оваа маица ќе ви помогне да ги надминете пречките. Маичката е со долги ракави со зајакната јака и логото на adidas. Абсорбента технологија AEROREADY ви помага да останете суви и свежи без разлика на интензитетот на тренингот. Techfit ви дава мазно чувство, нуди лесно вклопување на кожата и овозможува неограничено движење без оглед на тоа дали се потите.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Мрежа на горниот дел од грбот
 • AEROREADY технологија
 • Цврсто вклопување
 • Лого на adidas
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.033 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TECHFIT
  Маица со долги ракави
  adidas TECHFIT