за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION GIRLS HEART LST
CHAMPION GIRLS HEART LST
CHAMPION GIRLS HEART LST
CHAMPION GIRLS HEART LST
Код на производ: CHA233G801-01
CHAMPION

CHAMPION GIRLS HEART LST

Код на производ: CHA233G801-01
Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
890 ДЕН
890 ДЕН
756 ДЕН
Заштеда: 134 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • S 7-8г.
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

 • Sabina
  Sabina

  09.09.2023. 18:01

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
545 ДЕН
Заштеда 50%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION CHAMPION GIRLS HEART LST
Маица со долги ракави
CHAMPION CHAMPION GIRLS HEART LST