за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Код на производ: IM3411
adidas

adidas Techfit

Код на производ: IM3411
Код на производителот: QY567
adidas TECHFIT се машки хеланки за тренинг. Techfit ви дава непречено чувство и целодневна удобност и поддршка. Еластичниот струк обезбедува цврсто вклопување и ве тера да се фокусирате на тренинг што е можно повеќе. Технологијата за апсорпција AEROREADY ви помага да останете суви и свежи без оглед на интензитетот на тренингот или која било друга физичка активност. Изработени се од рециклиран материјал, што е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки хеланки за тренинг Еластичен појас AEROREADY технологија Цврсто вклопување Висок струк Дизајн на компресија Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TECHFIT се машки хеланки за тренинг. Techfit ви дава непречено чувство и целодневна удобност и поддршка. Еластичниот струк обезбедува цврсто вклопување и ве тера да се фокусирате на тренинг што е можно повеќе. Технологијата за апсорпција AEROREADY ви помага да останете суви и свежи без оглед на интензитетот на тренингот или која било друга физичка активност. Изработени се од рециклиран материјал, што е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки хеланки за тренинг
 • Еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Цврсто вклопување
 • Висок струк
 • Дизајн на компресија
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas Techfit
  Хеланки
  adidas Techfit