за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
NIKE W NP DF CRP GX TANK
Код на производ: DQ5593-010
NIKE

NIKE W NP DF CRP GX TANK

Код на производ: DQ5593-010
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DM7645-817
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DM7647-100
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NP DF CRP GX TANK
Маица
NIKE NIKE W NP DF CRP GX TANK