за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
Код на производ: DX0803-034
NIKE

NIKE Club

Код на производ: DX0803-034
Nike Club е машки шорц lifestyle кој ќе ве освои со удобноста што ја пружа. Совршениот баланс на одличен стил и неоспорен комфор и овој пат ќе биде вашата омилена комбинација. Во зависност од пригодата, нуди атлетски изглед или лежерен стил за секојдневно носење. Принтот по целото парче облека внесува веселост во вашето секојдневие. Спецификација: Машки шорцеви Еластичен појас со јамка Стандарден крој Странични џебови Сошиено лого Futura Состав: 80% памук, 20% полиестер.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.094 ДЕН
Заштеда: 1.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Club е машки шорц lifestyle кој ќе ве освои со удобноста што ја пружа. Совршениот баланс на одличен стил и неоспорен комфор и овој пат ќе биде вашата омилена комбинација. Во зависност од пригодата, нуди атлетски изглед или лежерен стил за секојдневно носење. Принтот по целото парче облека внесува веселост во вашето секојдневие.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Еластичен појас со јамка
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Сошиено лого Futura
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Club
  Шорцеви
  NIKE Club