за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
Код на производ: CU8248-010
NIKE

NIKE Sportswear Favorites

Код на производ: CU8248-010
Nike Sportswear Favorites хеланки со висок струк за поголеми девојчиња внесуваат класична удобност во секојдневната забава. Растегливата и лесна ткаенина има својства на компресија кои не го ограничуваат опсегот на движење без разлика дали тренирате, одмарате или пешачите. Дизајнот со висок еластичен појас нуди многу модни комбинации, а можете да ги споите со пократки врвови. Хеланките се изработени од материјал сличен на памучна маичка со малку спандекс, па пријатно чувство на кожата е загарантирано секој ден во сите секојдневни активности. Спецификација: Хеланки за поголеми девојчиња Среден ѓон од пена Висок струк Машинско перење Состав: 92% памук, 8% спандекс.
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 8-9г.
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Favorites хеланки со висок струк за поголеми девојчиња внесуваат класична удобност во секојдневната забава. Растегливата и лесна ткаенина има својства на компресија кои не го ограничуваат опсегот на движење без разлика дали тренирате, одмарате или пешачите. Дизајнот со висок еластичен појас нуди многу модни комбинации, а можете да ги споите со пократки врвови. Хеланките се изработени од материјал сличен на памучна маичка со малку спандекс, па пријатно чувство на кожата е загарантирано секој ден во сите секојдневни активности.
Спецификација:

 • Хеланки за поголеми девојчиња
 • Среден ѓон од пена
 • Висок струк
 • Машинско перење
 • Состав: 92% памук, 8% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Sportswear Favorites
  Хеланки
  NIKE Sportswear Favorites