за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
Код на производ: DX3154-499
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike

Код на производ: DX3154-499
Однесете го вашиот тренинг на следното ниво во детската фудбалска маичка Nike Paris Saint-Germain Strike за тинејџери. Овој дрес има детали за дизајнот скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој осигурува дека ништо не влегува меѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ве одржува суви и свежи додека ги усовршувате своите вештини. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 100% полиестер.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 8-9г.
 • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Однесете го вашиот тренинг на следното ниво во детската фудбалска маичка Nike Paris Saint-Germain Strike за тинејџери. Овој дрес има детали за дизајнот скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој осигурува дека ништо не влегува меѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ве одржува суви и свежи додека ги усовршувате своите вештини. Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Paris Saint-Germain Strike
  Маица со долги ракави
  NIKE Paris Saint-Germain Strike