за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Код на производ: FB5500-620
NIKE

NIKE Pro

Код на производ: FB5500-620
Nike Pro е женска кратка маица без ракави со принт. Вежбањето е неограничено во овој задебелен Nike Pro Short. Изработен е од ткаенина која ве поддржува при секое движење. Скокајте и движете се низ вашата рутина за вежбање со самодоверба. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Мал исечок околу вратот ви дава дополнителна покриеност и слобода да се движите без ограничувања. Спецификација: Женска кратка маичка Без ракави Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% еластин.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Pro е женска кратка маица без ракави со принт. Вежбањето е неограничено во овој задебелен Nike Pro Short. Изработен е од ткаенина која ве поддржува при секое движење. Скокајте и движете се низ вашата рутина за вежбање со самодоверба. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Мал исечок околу вратот ви дава дополнителна покриеност и слобода да се движите без ограничувања. Спецификација:

 • Женска кратка маичка
 • Без ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Pro
  Маица
  NIKE Pro